Wesprzyj remont

Liczymy na Wasze wsparcie!!!

Bardzo zależy nam na tym by ośrodek powstał z jak największym Waszym zaangażowaniem. Czekamy na Was w osrodku, czekamy na Wasze pomysły i wsparcie finansowe!

Przyjedź i pomóż!

Jeśli macie trochę wolnego czasu, chcielibyście zobaczyć jak wygląda ośrodek i pomóc w jego remoncie. Serdecznie zapraszamy!
Na Waszej obecności najbardziej, nam zależy bo w ten sposób poznajemy się i będziemy tworzyli społeczność wokół ośrodka.
W najbliższym czasie planujemy otwarte spotkania dla osób, które chciałyby nam pomagać. Jeśli nie chcecie czekać na spotkanie możecie przyjechać od razu do pomocy przy remoncie
Zanim przyjedziecie napiszcie do nas, kiedy chciałbyście to zrobić i nam pomóc. W mailu podajcie telefon do siebie, oddzwonimy i ustalimy czy w tym terminie będzie to możliwe.

Piszcie na adres: kontakt@osrodekbialowieza.pl

Chcecie wiedzieć szybciej i więcej o naszych planach i działaniach polubcie naszą stronę na FB: https://fb.me/OsrodekBialowieza

Wpłać i odbierz voucher

Oprócz rąk do pracy, aby remont był możliwy potrzebujemy na to funduszy dlatego postanowiliśy uruchomić zbiórkę funduszy na ten cel
Możecie zarówno czynnie remontoac jak i wpłacać środki na remont
Wiemy, że najtrudniej teraz znaleźć nam czas na pracę więc zachęcamy do wpłat na remont dorwizn lub wsparcia remontu wykupując voucher na pobyt w ośrodku

Zachęcamy do wpłat w formie vouchera! dlaczego? ponieważ zależy nam na tym byście mogli zobaczyć efekt Waszego wsparcia, byśmy mogli Was poznać i podziękować za Wasze wsparcie osobiściei jeśli tylko zechcecie zaprosić do stałej współpracy z nami !

Jak to dzała?

1.
Jeśli chcecie nas wesprzeć wpłaćcie kwotę na nasze konto: PL 35 1870 1045 2078 1072 6420 0001
SWIFT/BIC: NESBPLPW
W tytule płatności podajcie swoje dane kontaktowe (Imię, nazwisko, lub adres firmy oraz adres email lub telefon)

2.
Jeśli wpłaciliście minimum 100 zł, napiszcie email na adres: kontakt@osrodekbialowieza.pl i poinformujcie nas czy chcecie otrzymać voucher na pobyt w ośrodku, cz też wolicie zostać dopisani do listy sponsorów.
Możecie też podzielić kwotę na voucher lub darowiznę. Lub dokonać kilku wpłat

3.
Na Wasz email odpowiemy z informacją jak będzie można wykorzystać wykupiony voucher lub poinformujemy o dodaniu do listy sponsorów.

Z góry dziekujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie !!!

Statut stowarzyszenia

Pełna wersja statusu